Kobieta jest wielbłądem, który ułatwia mężczyźnie przejście przez pustynię życia. Przysłowie arabskie

Można być mądrym nie przeczytawszy ani jednej książki, wierząc zaś we wszystko, co jest napisane w książkach, nie można nie być głupcem. Lew Tołstoj (1828-1910)

Makijaż: Makijaż - retusz natury. Regulski Antoni

Młodość: Czas ludzi łudzi. Sztaudynger Jan

Ojczyzną kobiety jest jej mąż. Abisyńskie

Praesente medico nihil nocet - w obecności lekarza nic nie szkodzi (nic nie może się stać). (nic nie może się stać). (nic nie może się stać)

Non progredi est regredi - nie czynić postępów (nie iść do przodu) to cofać się.

Kto pyta prawdy szuka. Przysłowie ludowe

Amicus res secundae parant, res adversae prabant - rzeczy pomyślne przyjaciół przyciągają, niepomyślne ich sprawdzają.

Serce może ofiarować, ręka tylko dać. Kurt Goetz

Miłość: pragnął, żeby wszystkie były dziewicze, bez przeszłości i mężczyzn. Jedynej napotkanej istocie, która taka była, oddał swoje życie, ale nigdy nie był jej wierny. Chciał więc, żeby kobiety były takie, jakim on sam nie był. A to, jakim był, przeznaczał dla kobiet sobie podobnych, które kochał i brał z wściekłością i furią. Albert Camus (1913-1960)


Komentarze
Polityka Prywatności