Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
Zaleta to tylko wada, która umie okazać się przydatna. Maurice Maeterlinck
Społeczeństwo składa się z dwóch wielkich klas: jedni mają więcej posiłków niż apetytu, drudzy więcej apetytu niż posiłków.
Sądzę, że powinienem kochać wolność zawsze, ale w czasach w których żyjemy jestem zdecydowany uwielbiać ją. Alexis De Tocqueville
Najlepsze maniery mają ci, którzy swego czasu brali po karku. Fiodor Dostojewski
Przywilej: Sukcesy nie chodzą parami, to przywilej porażek. Chyła K
Czasami n i e w i e l e może znaczyć w s z y s t k o. Jan Kurczab
Nadszedł czas, aby zrozumieć, że przyroda bez człowieka będzie istniała, ale człowiek bez przyrody nie.
Tylko głupiec ma odpowiedź na wszystko. Anatol France
Nie oczyścisz serca łzami. Chevenix
Kto robi z kogoś boga, niech się nie dziwi, gdy spostrzeże, że miał do czynienia tylko z człowiekiem. Michel Quoist
Kto posiadł choć ziarnko prawdy, nie ma prawa skrywać go przed innymi: ono już nie należy do niego, lecz do Boga. Mikołaj Gogol
Zapamiętaj też to ważne słowo, jedno z pierwszych, jakiego się nauczyłeś: PATRZ. Robert Fulghum
Sto kilogramów waży serce orki, ale pod innym względem lekkie jest. Wisława Szymborska (ur. 1923)
Dobro i Zło mają to samo oblicze, wszystko zależy jedynie od momentu, w którym staną na drodze człowieka. P. Coelho
W dobrym małżeństwie głową jest mężczyzna, a sercem kobieta. Friedrich Ruckert
Jeżeli rozwiązane zostaną wszystkie problemy naukowe, nie znaczy to, że rozwiązano choć jeden problem życiowy. Ludwig Wittgenstein
Przyjaźń zawarta przy kielichu jest nietrwała. (Amicitia inter pocula contracta vitrea est). (Amicitia inter pocula contracta vitrea est)
Nie rzadko czysty zysk pochodzi z brudnej roboty. Hołodiuk Zbigniew
A doctis pretium scelus est sperare poetis - oczekiwać złota od poetów to zbrodnia. Owidiusz
Obiter dictum - powiedziane mimochodem.

Cytaty i Aforyzmy

Nie poddawaj się rozpaczy. Ona nie pozwala rozmawiać z sercem. Paulo Coelho


Komentarze
Został zaprezentowany owoc jesiennej współpracy dwóch wyjątkowych marek, których rozpoznawalny styl i ponadprzeciętna funkcjonalność zyskały rzeszę fanów.
Bogaty wybór klasycznych, szwajcarskich zegarków z linii Seabase to elegancja, na którą może sobie pozwolić każda kobieta. Jedna z najbardziej popularnych linii zegarków Atlantic wyróżnia się prostym designem i zróżnicowaną kolorystką. Nowa odsłona modelu idealnie wpisuje się w nadchodzące trendy.
Monnari jak zwykle stawia na niebanalną klasykę, także w kwestii ubrań wierzchnich.
Złap rumieniec! Linia róży do policzków Soft Blush od Delia Cosmetics
Kolory dojrzałej maliny i śliwki, kuszącej jagody i mirabelki oraz leśnego wrzosu odnajdziesz w pięknych jesiennych odcieniach lakierów GEL 4D Confiture. Apetyczne, głęboko nasycone kolory to podstawa jesiennego manicure.
Bobbi Brown, autorytet w dziedzinie podkładów, ponownie wprowadza na rynek ikonowy podkład w sztyfcie, który jest nowoczesnym ujęciem świeżej i czystej skóry.
ANTYKONCEPCJA - najczęściej czytane
Amerykanki i Europejki coraz częściej sięgają po antykoncepcję długoterminową, bo jest bardziej skuteczna i bezpieczna, jednak wiedza Polek o tej metodzie wciąż jest niestety niewielka.
Obecnie w Polsce wszystkie tabletki antykoncepcyjne zawierają hormony i z tego powodu sprzedawane są wyłącznie na receptę. Jednak w przyszłości może to ulec zmianie...
Seks i miłość - najczęściej czytane
"Jak 'to' robią za kręgiem polarnym?" to pytanie, które często słyszy się w trakcie imprez, szczególnie tych bardziej zakrapianych, gdy inne głęboko filozoficzne tematy zostaną już szczegółowo omówione.
Każdy chce mieć udane życie seksualne. Jego częstotliwość zmienia się wraz z wiekiem i stażem związku. Zdecydowanie zmienia się, kiedy na świecie pojawiają się dzieci. Ale czy wiecie, kiedy seksu jest za mało, a kiedy za dużo?
Być kobietą - najczęściej czytane
Czym się kierować szukając właściwego prezentu dla swojego mężczyzny? Pomyśl co jest jego pasją, co go nakręca i skłania do działania – radzi ekspert ds. prezentów, Jakub Matuszewski z WyjątkowyPrezent.pl.
Czerwony kolor sprawia, że kobiety wydają się być bardziej atrakcyjne. Przekonani są o tym zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Ich reakcje są jednak zupełnie odmienne: o ile mężczyźni chętniej spoglądają na kobiety w czerwonym stroju, to inne kobiety spoglądają na nie podejrzliwie.