Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
Godność często polega na odwadze zrozumienia własnej sytuacji. Kazimierz Brandys
Miłość jest podstawą całego świata. Alfred Musset
Dobrze zrozumiana nauka chroni człowieka przed pychą, gdyż ukazuje mu jej granice. Albert Schweizer
Zobacz Neapol, a potem umrzyj.
Ignavis semper feriae - lenie (leniwi) mają zawsze święto (ferie), leniwi mają zawsze wolne, gnuśnemu zawsze wakacje.
Wszyscy cierpimy z powodu tej samej wady, że posiadamy wady. Stefan Pacek
Nadzieja matką głupich.
Accusare nemo se debet - nikt nie ma obowiązku oskarżać samego siebie, nikt nie musi oskarżać siebie samego.
Kto pierwszy nazwał kobietę różą, był poetą. Kto to powtórzył był tylko komplemenciarzem. Heinrich Heine (1797 - 1856)
Jeśli się jest młodym, jest się nim na zawsze. Georges Clemenceau
Życie jest w kolorze, który ma twoja wyobrażnia. Marek Aureliusz
Ipso iure - na mocy prawa, z mocy przepisu prawnego.
Całe życie czekamy na nadzwyczajnego człowieka, zamiast zwyczajnych ludzi przemieniać w niezwyczajnych. Hans Urs von Balthasaz
Najpiękniejsze kwiaty człowiek dostanie na swoim pogrzebie. CELA NR 3
Ze wszystkich uczuć najbardziej przeklętym jest strach.
Kobieta może oddać się w akcie cielesnym zarówno kochając jak i nie kochając. Rene Nelli (1908-1980)
Kiedy żegnasz przyjaciela, nie smuć się, ponieważ jego nieobecność pozwoli ci dostrzec to, co najbardziej w nim kochasz. Gibran Kahil Gibran
Sin sua praemia laudi - niech czyny będą nagradzane.
To właśnie skutkiem, klątwą złego czynu, że ze zła biorąc, w zło się rozkorzenia. Friedrich Schiller (1759 - 1805)
Ludziom zawsze wydaje się, że ich cierpienie jest największym cierpieniem na świecie.

Cytaty i Aforyzmy

Nie poddawaj się rozpaczy. Ona nie pozwala rozmawiać z sercem. Paulo Coelho


Komentarze
Stoisz rano na przystanku. Zaspani ludzie czekają na autobus. Nagle widzisz świetnie ubraną osobę i nie możesz oderwać od niej wzroku. Gdzie kupiła te super buty? To muszą sneakery z Sizeer.
Pierwszy śnieg w tym sezonie mamy już za sobą. To dobry moment aby zaopatrzyć się w ciepłe (i modne) modele obuwia zimowego, które świetnie sprawdzą się we wszystkich warunkach pogodowych. Dla fanek elegancji ponad wszystko, proponujemy ocieplane, stabilne kozaki na grubym słupku. Kobiety ceniące komfort postawią na wygodne, wodoodporne i ocieplane modele klasycznych traperów Timberland. Trampki zimą? Tak, pod warunkiem, że są skórzane i dodatkowo ocieplane, jak te od Lacoste. Na największe mrozy, Bayla przychodzi z pomocą oferując ultracieple, futrzane zimowce.
Zegarki to aktualnie bardzo modny dodatek do stroju. Ważne jest, by nie był banalny, prosty, pospolity. Ma odróżniać się od innych oryginalnością, być nowoczesny, interesujący, najczęściej z kolorowego plastiku lub gumy.
Uwierz w siebie! Świat stoi przed Tobą otworem. Pomaluj usta jednym z najmodniejszych kolorów tego sezonu, a od razu poczujesz się pewnie i z klasą. Perfekcyjny makijaż ust o wyrafinowanym kolorze zapewni Ci doskonała pomadka Classic z serii Hollywood Stars marki Bell. Twój hollywoodzki styl podkreśli idealny manicure, wykonany fenomenalnym lakierem Fashion Colour. Dzięki temu zgranemu duetowi poczujesz się jak międzynarodowa gwiazda filmowa!
Każda z kobiet wie, że najlepsza na poprawę humoru jest zmiana koloru włosów. Nawet jeśli jest to tylko mała zmiana o kilka tonów od razu czujemy się lepiej. Co zatem w przypadku gdy już po zaledwie kilkunastu dniach nasze włosy tracą blask, stają się matowe, a kolor znów nie spełnia naszych oczekiwań? Zamiast kolejny raz wydawać krocie na fryzjera, możemy temu zapobiec. Profesjonalna seria Romantic ochrona koloru jest dostępna obecnie również do użytku domowego.
Z myślą o Mikołajkach i zbliżającym się dużymi krokami szaleństwie świątecznych zakupów marka Kamill przygotowała zestawy kosmetyków w atrakcyjnych cenach. Każdy z czterech idealnych na prezent dwupaków zawiera żel pod prysznic i krem do rąk marki Kamill.
Być kobietą - najczęściej czytane
Lato to pora roku, na którą większość z nas czeka zawsze z wielką niecierpliwością. Nic tak przecież nie poprawia nastroju, jak słoneczny i ciepły dzień. Bez słońca nie byłoby życia, jednak trzeba być świadomym, że promieniowanie słoneczne ma również negatywne działanie. Odbija się ono przede wszystkim na naszym zdrowiu i jest głównym czynnikiem przyśpieszającym procesy starzenia skóry. Czy można się przed nim uchronić i już tego lata rozpocząć bezpieczne plażowanie?
Mleczka, toniki, balsamy, kremy na noc i na dzień, pod oczy, do biustu. Kobiece szafki wypełniają niezliczone ilości kosmetyków. Pytanie, czy rzeczywiście są one niezbędne i czy na pewno służą urodzie i zdrowej cerze? Oto 5 porad, pokazujących, że mniej w pielęgnacji znaczy więcej.
ANTYKONCEPCJA - najczęściej czytane
Amerykanki i Europejki coraz częściej sięgają po antykoncepcję długoterminową, bo jest bardziej skuteczna i bezpieczna, jednak wiedza Polek o tej metodzie wciąż jest niestety niewielka.
Obecnie w Polsce wszystkie tabletki antykoncepcyjne zawierają hormony i z tego powodu sprzedawane są wyłącznie na receptę. Jednak w przyszłości może to ulec zmianie...
Seks i miłość - najczęściej czytane
"Jak 'to' robią za kręgiem polarnym?" to pytanie, które często słyszy się w trakcie imprez, szczególnie tych bardziej zakrapianych, gdy inne głęboko filozoficzne tematy zostaną już szczegółowo omówione.
Każdy chce mieć udane życie seksualne. Jego częstotliwość zmienia się wraz z wiekiem i stażem związku. Zdecydowanie zmienia się, kiedy na świecie pojawiają się dzieci. Ale czy wiecie, kiedy seksu jest za mało, a kiedy za dużo?