Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
Powodzenie złych królów jest nieszczęściem dla narodów. Vauvenargues Luca De
Pogarda jest źródłem wszelkich niesprawiedliwości. Herbert George Wells
Strumień łaski nie wspina się na wzgórza pychy, lecz spływa w doliny pokory. św. Augustyn
Trzeba tak żyć, żeby było można mieć szacunek dla samego siebie. Maksym Gorki
Uśmiech i humor to znak zwycięskiego górowania nad losem. Stefan Garczyński
In illo tempore - w owym czasie.
Być i pokornym, i dumnym w duchu wiary znaczy: przeżywać to, że wobec Boga jestem niczym, ale Bóg jest we mnie. Dag Hammarskjöld
Czyn jako cnota sam w sobie mieści nagrodę. Walter Scott
W literaturze coś się jednak zmienia. Ludzie, którzy dziś piszą bestsellery, przed dwudziestu laty siedzieliby w więzieniu. Ben Hecht
Wolnoć Tomku / W swoim domku. Aleksander Fredro (1793 - 1876)
Nie ma takiej szalonej wesołości, jak rozpaczna wesołość. Stanisław Przybyszewski
Szczęście to suma nieszczęść, które nas ominęły.
Na czele wszystkich leków stoję ja: wino. Talmud
Życie bez świąt jest jak długa droga bez zajazdów, w których podróżny mógłby się pokrzepić i wypocząć. Demokryt z Abdery (ok. 460 - 370 p. n. e)
Husarz prosi Boga o wojnę, lekarz o febrę. Adalberg
Modlitwy nie zmieniają świata, ale zmieniają ludzi, a ludzie zmieniają świat. Albert Schweizer
Nie należy być zawistnym wobec innych. Homer
Kropelka miłości - a morze łez!
Kto sieje żal, będzie zbierał gniew. Seneka
Nie ugasisz pragnienia ducha mądrością udojoną z mędrca. Stanisław Czosnowski

Cytaty i Aforyzmy

Nie poddawaj się rozpaczy. Ona nie pozwala rozmawiać z sercem. Paulo Coelho


Komentarze
Okres przedwiośnia to trudny czas dla naszej skóry. Brak witamin, zmienna pogoda – raz zimno i wiatr, za chwilę ciepło i silniejsze promieniowanie słoneczne, a przy tym wilgoć, zwiększają jej wrażliwość. Pod wpływem rosnącej temperatury i wilgotności powietrza, gruczoły łojowe zaczynają zwiększać swoje wydzielanie, co sprzyja powstawianiu zmian trądzikowych.
ABY WŁOSY BYŁY LŚNIĄCE, ELASTYCZNE I MOCNE, POTRZEBUJĄ ODPOWIEDNIEJ DAWKI NAWILŻENIA. ZAMIN ROZPOCZNIESZ WIĘC KURACJE REGENERACYJNE, DODAJĄCE OBJĘTOŚCI LUB BLASKU ZAFUNDUJ SWOIM WŁOSOM UDERZENIOWĄ DAWKĘ NAWILŻENIA. WYPRÓBUJ NOWE PRODUKTYY BIOELIXIRE ARGAN OIL Z AKTYWNYM KOLAGENEM I KWASEM HIALURONOWYM.
Zanim przyjdą ciepłe dni i odsłonisz ciało, zadbaj o nie. Dzięki profesjonalnym preparatom z linii Slim Line, przeznaczonym do walki z najczęściej występującymi defektami skóry, z pewnością poczujesz się lepiej i pewniej.

Lider branży obuwniczej w Szwecji , marka Vagabond , w nadchodzącym sezonie w dalszym ciągu skupia się na charakterystycznych i innowacyjnych ikonach stylu. Nowymi twarzami, biorącymi udział w kampanii wiosna / lato są modele z USA - Ashley Smith i Dominique Hollington. Sesja fotograficzna została zaaranżowana w Miami, mieście z twórczą energią, duchem i barwną scenerią modową, która idealnie reprezentuje ekspresję nowoczesnego przekazu marki.
Krakowska marka Yoshe stworzyła kolekcję, która zachwyca od pierwszego spojrzenia. Nic tu nie jest zwyczajne, banalne czy przewidywalne. Yoshe uwielbia zabawę modą i niedopowiedzeniami. Puszcza oko i nie traktuje mody zbyt serio. To właśnie dlatego każda kolejna kolekcja jest wielkim sukcesem.
Absolutny unikat na rynku sneakerów dostępny w sieci Sizeer! Nike Air Python, ekskluzywny i wyjątkowy, młodszy brat modeli Air Jordan II i Air Force II. Zadebiutował w 1987 roku i od tego czasu bardzo rzadko gościł na sklepowych półkach. Elementy cholewki i języka wykonane z syntetycznej skóry węża oraz brak Swoosha to znaki wyróżniające tego klasyka spośród innych butów retrobasketowych. Limitowana ilość tego modelu jest dostępna jest w wybranych salonach oraz na e-Sizeer.com.
Być kobietą - najczęściej czytane
Czasem wystarczy mała zmiana, by twoja fryzura ze zwyczajnej stała się modna. W tym sezonie kluczowa jest długość włosów, kształt grzywki, miękkie cięcia i naturalność. Jak to zastosować w praktyce, wyjaśnia ekspert – Hair and Make-up Designer Oskar Bachoń
Obecnie Pole Dance to szybko rozwijający się nowy sport wśród kobiet. Początkowo kojarzony jako taniec w nocnych klubach, aktualnie podbija serca dziewczyn jako nowa forma aktywności fizycznej.
ANTYKONCEPCJA - najczęściej czytane
Obecnie w Polsce wszystkie tabletki antykoncepcyjne zawierają hormony i z tego powodu sprzedawane są wyłącznie na receptę. Jednak w przyszłości może to ulec zmianie...
Amerykanki i Europejki coraz częściej sięgają po antykoncepcję długoterminową, bo jest bardziej skuteczna i bezpieczna, jednak wiedza Polek o tej metodzie wciąż jest niestety niewielka.
Seks i miłość - najczęściej czytane
"Jak 'to' robią za kręgiem polarnym?" to pytanie, które często słyszy się w trakcie imprez, szczególnie tych bardziej zakrapianych, gdy inne głęboko filozoficzne tematy zostaną już szczegółowo omówione.
W każdej dziedzinie, aby osiągnąć sam szczyt, należy trenować – dotyczy to również miłosnych igraszek, gdzie sformułowanie „szczytowanie” nabiera podwójnego znaczenia. Trening czyni mistrza, ale takie samo znaczenie jak ilość orgazmów ma ich jakość. Wierzymy, że Twój seks jest dobry – uważamy jednak, że zasługujesz na fantastyczny!