Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
Nie wszystko możemy wszyscy. Wergiliusz
Starzy głupcy są najgorsi. John Galsworthy
Vivitur parvo bene - małym (przy małych potrzebach) żyje się dobrze, biednie żyje się dobrze.
Odpowiedniejszą rzeczą jest śmiać się z życia, a nie lamentować. Lucjusz Anneusz Seneka
Praca: Praca jest mniej nudna niż zabawa. Baudelaire Charles
Ważniejsze jest, co ty myślisz o samym sobie, niż to, co o tobie myślą inni. Seneka
Na swoją dobrą opinię musimy pracować 20 lat. Wystarczy pięć minut, by ją utracić. Warren Buffet
Miłość jest naszym osobistym dziełem. Marcel Proust (1871-1922)
Całkowita wolność to zapomnienie o niej w ogóle. Kołda Eugeniusz
Virtuti militari - męstwu żołnierskiemu, za męstwo wojskowe.
Spójrzmy na to, w głębi swojego rozumu nikt nie może wyobrazić sobie swojej własnej egzystencji bez przypuszczenia, że zawsze żył i będzie żył w przyszłości. Erik Erikson
Kobieta ukryje miłość przez czterdzieści lat, ale nie potrafi ukryć złości i gniewu. Przysłowie arabskie
Nie ma kresu bez interesu.
Małe drewienko zapala duże drzewo. Sentencja żydowska
Na wojnie wielkie wydarzenia bywają wynikiem błahych przyczyn. Cezar
Kto szuka dobra, z trudnością je znajdzie, ale zło znajdzie, choć go nie szuka. Demokryt z Abdery
Acta est fabula - sztuka jest zakończona, historia się dokonała, przedstawienie zakończone, opowiadanie (temat) zostało skończone. Oktawian August
Chytrość - mroczny przybytek beztalencia. Philip Chesterfield
Emerytura jest próbą obłaskawienia śmierci. Stefan Kisielewski
Osiągnięcia często przesłaniają złe czyny. Demostenes

Cytaty i Aforyzmy

Nie poddawaj się rozpaczy. Ona nie pozwala rozmawiać z sercem. Paulo Coelho


Komentarze
Torebka marki Milate o wdzięcznym imieniu Pump wydaje się nie mieć żadnych minusów. Jeżeli miałybyśmy szukać ideału, to propozycja projektantki Anny Wowkonowicz - Kozickiej na pewno pretenduje do tego tytułu.
Comfort to linia odzwierciedlająca niewymuszoną kobiecość. Jako inspiracja posłużyły tu szlachetne materiały, jak skóra naturalna, koronka, drewno czy żakard, kojarzące się z delikatnością i lekkością. Komponenty te w zestawieniu z naturalną paletą barw, jak beż, karmel, czerń i bordo tworzą linię minimalistycznych, eleganckich dodatków.
Jesienno zimowe kolekcje Benetton i Sisley dostępne są już w sklepach, a jakie szczególne perełki możemy w nich znaleźć?
Czy manicure wciąż może zaskakiwać? Otóż tak! Śledząc wybiegi mody widzimy, że tegoroczne jesienne stylizacje będą odważne.
Każdy wie, że żele pod prysznic Original Source zapewniają nierutynowe i intensywne doznania pod prysznicem, ale być może nie wszyscy wiedzą, że…produkty tej naturalnie pachnącej marki są wegańskie. Wszystkie butelki żelu, aż po sam korek są wypełnione soczystymi owocami, dzięki czemu kąpiel jest przyjemnie pachnąca.
Pomadki o zmysłowych, intensywnych i niepowtarzalnych zapachach i smakach. Idealne dla każdej osoby dbającej o wygląd, ochronę i pielęgnację ust.
ANTYKONCEPCJA - najczęściej czytane
Obecnie w Polsce wszystkie tabletki antykoncepcyjne zawierają hormony i z tego powodu sprzedawane są wyłącznie na receptę. Jednak w przyszłości może to ulec zmianie...
Amerykanki i Europejki coraz częściej sięgają po antykoncepcję długoterminową, bo jest bardziej skuteczna i bezpieczna, jednak wiedza Polek o tej metodzie wciąż jest niestety niewielka.
Seks i miłość - najczęściej czytane
"Jak 'to' robią za kręgiem polarnym?" to pytanie, które często słyszy się w trakcie imprez, szczególnie tych bardziej zakrapianych, gdy inne głęboko filozoficzne tematy zostaną już szczegółowo omówione.
Każdy chce mieć udane życie seksualne. Jego częstotliwość zmienia się wraz z wiekiem i stażem związku. Zdecydowanie zmienia się, kiedy na świecie pojawiają się dzieci. Ale czy wiecie, kiedy seksu jest za mało, a kiedy za dużo?
Być kobietą - najczęściej czytane
Po co nam luksusowe kremy, bogate w składniki odżywcze maseczki i drogie preparaty przeciwzmarszczkowe, jeśli nie potrafimy wykorzystać ich cennych składników? Często inwestujemy tylko w przyjemny zapach na skórze albo estetyczne opakowanie. Owszem, kupujemy bardzo dobry kosmetyk, ale nie wiemy, jak go używać. Żaden krem, nawet zbnajwyższej półki, nie zadziała, jeśli nie zaczniemy od podstaw, czyli od prawidłowego oczyszczenia skóry.
Czerwony kolor sprawia, że kobiety wydają się być bardziej atrakcyjne. Przekonani są o tym zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Ich reakcje są jednak zupełnie odmienne: o ile mężczyźni chętniej spoglądają na kobiety w czerwonym stroju, to inne kobiety spoglądają na nie podejrzliwie.