Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
Nie wraca się nigdy na dobre tam, skąd się niegdyś wyszło. Maria Dąbrowska z domu Szumska (1889-1965)
Wielkie to nieszczęście, że w naszych czasach nie ma już głupca, który by się trochę nie poduczył.
Nie pierwszy raz Ci mówię jeśli się nadarzy los chętny pocałunkom, ty nie mądruj wiele, nie badaj skąd przychodzi i jakie ma cele uboczne tylko całuj.
Zapewne życie jest krótkie, ale w stosunku do czego? Andre Maurois
Kiedy podskakujesz z radości, to uważaj, aby ci kto spod nóg ziemi nie usunął.
Regnat populus - niech lud rządzi.
Świnia świni świni nieświadomie. Człowiek człowiekowi świadomie
Ala ma kota. Marian Falski (1881 - 1974)
Jest taka ogromna moc w człowieku, która każde ciało uniesie ku górze - to Miłość. Roman Mleczko
Życie to podróż, nie dom. Feliks Feldheim
W skali geologicznej człowiek żyje jak motyl-jednodniówka. Stanisław Lem
Omne vivum ex vivo - wszystko co żyje (powstaje) z istoty żywej.
Im dogłębniej pojmujesz życie, tym mniej wierzysz w zniweczenie go po0rzez śmierć. Lew Tołstoj
Często zamiast wyciągać rękę, wyciągamy brudy. Sławomir Trocki
Wzbraniałbym się wierzyć w takiego Boga, którego mógłbym zrozumieć. Graham Greene
Abyście tylko potrafili położyć kwiaty pomiędzy smutnymi liśćmi życia! Wilhelm Raabe, pseud. Jakob Corvinus (1831-1910)
Chcąc określić krótko chrześcijaństwo, trzeba powiedzieć: jest ono religią miłości... . Rupert Mayer
Zgoda buduje, nienawiść rujnuje. Ezop
Ośmiel się być mądrym. Horacy
Magnum in parvo - (dosł. dużo w małym) wiele treści w krótkiej wypowiedzi

Cytaty i Aforyzmy

Nie poddawaj się rozpaczy. Ona nie pozwala rozmawiać z sercem. Paulo Coelho


Komentarze
Unisono przedstawia kolekcję świąteczno-sylwestrową dla pań.
Śnieg skrzypiący pod nogami, szron pokrywający okna i sople lodu zwisające z dachów. To właśnie zima. Czas, kiedy można nacieszyć się białą bajkową aurą, zimowymi spacerami, wędrówkami w rakietach oraz powrócić na chwilę do czasów dzieciństwa i saneczkowych zjazdów. Damskie buty do hikingu Merrell Snowbound Drift Mid Waterproof sprawdzą się zarówno podczas wycieczek w góry, jak i pozostałych zimowych szaleństw na świeżym powietrzu.
Kaptury obszyte futrem są modne już od wielu lat, niemniej powracają do nas co roku, także w zimowej kolekcji skandynawskiej firmy Helly Hansen. Obszycia wykonane są ze sztucznego futra, dzięki czemu żadne zwierze nie ucierpiało przy ich produkcji. Występują przy kurtkach zimowych damskich oraz męskich, podkreślają zimowy design ubrań oraz sprawiają, że kaptur lepiej leży na głowie i okala twarz.
Połączenie korzyści płynących z pielęgnacji oraz nawilżenia bogatego kremu, z wygładzającymi i ujednolicającymi możliwościami lekkiego podkładu, w jednym multifunkcyjnym produkcie? Delia Cosmetics opracowała aż trzy wyjątkowe formuły dla pięknej, gładkiej i odżywionej cery – BB Beauty Balm 7 in 1 - Nawilżający krem BB korygujący niedoskonałości, CC Correction Cream 9 in 1 – Matujący krem korygujący przeciw oznakom zmęczenia, oraz DD Dynamic do all 10 in 1 - Lekki krem korygujący przeciw zmarszczkom.
Współczesne kobiety nie chcą być oceniane według wieku. Pragną znaleźć najlepszy sposób na to, aby wygląd odzwierciedlał stan ich ducha.Odpowiadając na to zapotrzebowanie,Olay, marka nr 1na świecie w kobiecej pielęgnacji twarzy*, wprowadza dwie nowe kolekcje. Linia Anti-Wrinkle Błyskawiczne Nawilżenie z lekką formułą i Oceanicznym Kompleksem Botanicznym zwalcza pierwsze oznaki starzenia. Kosmetyki z linii Wzmacniająco-Ujędrniającej już w 14 dni pomagają widocznie zredukować linie mimiczne i zmarszczki.
Get Set to PARTY! marki St. Moriz to zestaw rozświetlających kosmetyków, które utrzymają blask i piękno skóry przez całą noc.
ANTYKONCEPCJA - najczęściej czytane
Obecnie w Polsce wszystkie tabletki antykoncepcyjne zawierają hormony i z tego powodu sprzedawane są wyłącznie na receptę. Jednak w przyszłości może to ulec zmianie...
Amerykanki i Europejki coraz częściej sięgają po antykoncepcję długoterminową, bo jest bardziej skuteczna i bezpieczna, jednak wiedza Polek o tej metodzie wciąż jest niestety niewielka.
Seks i miłość - najczęściej czytane
"Jak 'to' robią za kręgiem polarnym?" to pytanie, które często słyszy się w trakcie imprez, szczególnie tych bardziej zakrapianych, gdy inne głęboko filozoficzne tematy zostaną już szczegółowo omówione.
Każdy chce mieć udane życie seksualne. Jego częstotliwość zmienia się wraz z wiekiem i stażem związku. Zdecydowanie zmienia się, kiedy na świecie pojawiają się dzieci. Ale czy wiecie, kiedy seksu jest za mało, a kiedy za dużo?
Być kobietą - najczęściej czytane
Naelektryzowane, uklepane, połamane i przetłuszczane – włosy pod czapką nie mają łatwo. Co zrobić, żeby zimą mieć piękną i lśniącą fryzurę, a jednocześnie nie marznąć?
Czym się kierować szukając właściwego prezentu dla swojego mężczyzny? Pomyśl co jest jego pasją, co go nakręca i skłania do działania – radzi ekspert ds. prezentów, Jakub Matuszewski z WyjątkowyPrezent.pl.