Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
Rasowy mężczyzna jest drapieżnikiem, który ściga tylko wielką zwierzynę: władzę lub kobiety.
W całym życiu szanuj prawdę tak, by twoje słowa były bardziej wiarygodne od przyrzeczeń innych. Sokrates
Qui parcit virgae, odit filium suum - kto szczędzi rózgi, nie kocha swego syna.
Amor est vitae essentia - miłość jest istotą życia.
Nawet z tonącego okrętu wysiada się w pewnej kolejności.
Oboedientia mater felicitatis - posłuszeństwo jest matką szczęścia.
Tempora mutantur et nos mutamur in illis - czasy się zmieniają, a my wraz z nimi. Owidiusz
Prawdziwie wielki jest ten, kto posiada wielką miłość. Tomasz a Kempis
Dat veniam corvis, vexat censura columbas - cenzura wybacza krukom, a gnębi gołębie.
Nie będziemy dobrzy, jeżeli nie będziemy się starali być jeszcze lepszymi. Gottfried Keller
Położyć nadzieję w Bogu, zawierzyć Mu, oznacza to wybrać drogę trudną, wiodącą do tego, co miłe i bliskie, przez ciemność i opuszczenie, przez odarcie z tego, co własne. Janusz Stanisław Pasierb
Męczymy się tylko kilkadziesiąt lat, a każą nam odpoczywać wiecznie. Aleksander Kumor
Accusare nemo se debet - nikt nie ma obowiązku oskarżać samego siebie, nikt nie musi oskarżać siebie samego.
Książki są jak towarzystwo, które sobie człowiek dobiera. Monteskiusz
Człowiek nie jest nigdy tak piękny, jak wtedy, kiedy prosi o przebaczenie czy kiedy sam przebacza. Jean Paul
Każdy ulega swoim skłonnościom (chętkom, namiętnością, nałogom). Wergiliusz
Bogactwo przyczynia wielu przyjaciół. Salomon
Kiedy ludzie się kochają, wszystko będą robić z miłości. Te największe podłości też. Gabriel Laub
Związki międzyludzkie istnieją po to, aby odkryć samego siebie, a nie dla naszej własnej przyjemności. Ludzie, szczególnie prawdziwi przyjaciele, są zwierciadłami, w których zaczynamy odkrywać siebie. H.F. Weekley
Poeta powinien być czytany, a nie oglądany. Cecil Day-Lewis

Cytaty i Aforyzmy

Nie poddawaj się rozpaczy. Ona nie pozwala rozmawiać z sercem. Paulo Coelho


Komentarze
Delikatne, transparentne swetry w kolorach szlachetnej szarości, kardigany o grubym warkoczowym splocie i obszerne dzianiny oversize – możemy śmiało powiedzieć, że Unisono ogarnęła swetromania.
Jesień zadowomowiła się u nas na dobre, a razem z nią niższe temperatury. Wysokie kozaki to propozycja dla fanek klasycznego, eleganckiego stylu. Botki na obcasie i koturnie dodadzą nam centumetrów i świetnie sprawdzą się zarówno do spodni, jak i spódnic. Sportowe ocieplane buty to rozwiązanie dla fanek niezobowiązującego stylu i idealne rozwiązanie na weekend.
W jesiennych stylizacjach warto skupić się na ciekawych dodatkach. Gdy całość jest stonowana i wydaje się być odrobinę nudna, kolorowe akcenty potrafią zdziałać cuda! W zestawie do pracy, lub na imprezę proponujemy postawić na efektowną biżuterię, a w stylizacjach na co dzień - zastosować kolorowe akcesoria. Tej jesieni bawimy się szczegółami!
Bobbi Brown, zainspirowana kultowym Long-Wear Gel Eyeliner oraz trendami z ostatniego Fashion Week opracowała nowość Long-Wear Gel Sparkle. Eyeliner i cień w jednym - hybryda, która przenosi makijaż w zupełnie nowy wymiar.
O dłonie, które są naszą wizytówkę należy dbać przez cały czas, a nie tylko z konieczności lub zimą. Dostarczanie kojących, odżywczych i nawilżających składników pozwoli zatrzymać ich młody wygląd na dłużej.
Dzięki AXE męska sztuka uwodzenia i flirtu zyskała nowe oblicze – bardziej zmysłowe
i odważne. Teraz przyszedł czas na równouprawnienie – AXE ANARCHY FOR HIM & AXE ANARCHY FOR HER! Zapach młodzieńczego buntu dla niej i dla niego! Bez kompromisów, bez zbędnych konwenansów – liczy się tylko zapach – intrygujący, odważny, łamiący wszystkie dotychczasowe zasady dla niej i dla niego!
ANTYKONCEPCJA - najczęściej czytane
Obecnie w Polsce wszystkie tabletki antykoncepcyjne zawierają hormony i z tego powodu sprzedawane są wyłącznie na receptę. Jednak w przyszłości może to ulec zmianie...
Amerykanki i Europejki coraz częściej sięgają po antykoncepcję długoterminową, bo jest bardziej skuteczna i bezpieczna, jednak wiedza Polek o tej metodzie wciąż jest niestety niewielka.
Seks i miłość - najczęściej czytane
"Jak 'to' robią za kręgiem polarnym?" to pytanie, które często słyszy się w trakcie imprez, szczególnie tych bardziej zakrapianych, gdy inne głęboko filozoficzne tematy zostaną już szczegółowo omówione.
Każdy chce mieć udane życie seksualne. Jego częstotliwość zmienia się wraz z wiekiem i stażem związku. Zdecydowanie zmienia się, kiedy na świecie pojawiają się dzieci. Ale czy wiecie, kiedy seksu jest za mało, a kiedy za dużo?
Być kobietą - najczęściej czytane
Czym się kierować szukając właściwego prezentu dla swojego mężczyzny? Pomyśl co jest jego pasją, co go nakręca i skłania do działania – radzi ekspert ds. prezentów, Jakub Matuszewski z WyjątkowyPrezent.pl.
Postanowiłaś zapuszczać włosy? Na pewno chciałabyś aby były długie, lśniące i mimo braku regularnego obcinania wyglądały zdrowo, bez rozdwojonych lub połamanych końcówek i matowości. Ekspert Noble Health Agnieszka Owczarek radzi na co zwrócić uwagę, aby włosy rosły szybko i aby utrzymać je w dobrej kondycji.